Panel logowania

Wraz z początkiem lipca na rynku w Olkuszu postawione zostały specjalne słupki, uniemożliwiające parkowanie na ul. Floriańskiej oraz Basztowej. Przysporzyły one jednak wiele problemów strażakom olkuskiej OSP.

Ewa Ryl z Klucz wypłynęła w rejs na pokładzie „Daru Młodzieży”. Jak wygląda życie na znanym żaglowcu? Na pewno nie tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

Służby ratunkowe w środę rano zostały powiadomione o odnalezieniu ciała mężczyzny w Imbramowicach. Szczegóły zdarzenia bada obecnie prokuratura.

15 stycznia rozpoczęły się prace remontowe olkuskiej kładki. Utrudnienia początkowo miały potrwać… miesiąc, jednak nadal nie nastąpiło jej otwarcie.

Popularne druty, montowane na coraz większej ilości budynków, uniemożliwiające osiadanie w tych miejscach gołębi, mogą już wkrótce być masowo demontowane.

Zgodnie z przyjętą w marcu ustawą, gminy mają teraz możliwość m.in. wprowadzenia zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 – 6:00. Decyzję w tej sprawie podjęto na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.

Policjanci z Bukowna prowadzą dochodzenie w sprawie 15-latki, która podszyła się pod swoją koleżankę i umieściła w sieci jej zdjęcie z erotycznym podpisem. Wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Kluczewski park zyskał nowe oblicze. Teraz jest miejscem przygotowanym do wypoczynku, rekreacji, spacerów i zabawy dla całej rodziny.

1 lipca wejdzie wżycie zmiana taryfy biletowej w Związku Komunalnym Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu. Wraz z początkiem wakacji za niektóre bilety będziemy płacić mniej.

Mobilne Menu
Panel użytkownika