Panel logowania

Czasem ludzka podłość nie zna granic. W ubiegły weekend naocznie doświadczyła tego dwójka młodych ludzi, która zbierając grzyby w Laskach spostrzegła szczenię wygrzebujące się z ziemi. Jak okazało się później, dwa kolejne leżały zakopane martwe. Policja aktualnie ustala sprawcę tego makabrycznego czynu.

Dmuchane zamki, Eurobangee, kule wodne, malowanie twarzy czy koncert DJ Pablo do 2:00 w nocy to tylko nieliczne atrakcje, na które można było liczyć na Festynie na pożegnanie lata na Pomorzanach.

Mieszkańcy Klucz alarmują, że w swojej okolicy zaobserwowali oni żmije zygzakowate. W tej sytuacji zalecane jest zachowanie ostrożności!

Od 29 do 31 sierpnia w wielu miejscowościach Powiatu Olkuskiego nastąpią przerwy w dostawie prądu. Sprawdź czy i kiedy można się ich spodziewać w Twojej okolicy.

Rada Gminy Klucze wystąpiła o wprowadzenie do porządku obrad najbliższej sesji Rady Powiatu Olkuskiego projektu uchwały o wyrażeniu zgody na zaciągniecie przez Starostę Olkuskiego pożyczki na sfinansowanie kosztów usunięcia wszystkich odpadów z Klucz.

7 sierpnia odbyło się spotkanie dotyczące hałasu pochodzącego z nowej instalacji maszyny papierniczej Zakładu VELVET CARE.

W środę 8 sierpnia o godzinie 16:00 odbyły się konsultacje społeczne w sprawie planowanego przez władze Powiatu Olkuskiego utworzenia filii MORD w Olkuszu.

Wczoraj na łamach naszej gazety informowaliśmy Państwa o dalekim od ideału stanie nowego pokrycia dachowego na remontowanym budynku Starego Starostwa. Co w tej sprawie zamierzają zrobić władze miasta? Zapytaliśmy o to przedstawicieli olkuskiego magistratu.

Już niedługo młodzi kursanci będą mogli podchodzić do egzaminu na prawo jazdy kategorii A i B w Olkuszu, w którym powstanie filia MORD.

Mobilne Menu
Panel użytkownika