Panel logowania

Dmuchane zamki, Eurobangee, kule wodne, malowanie twarzy czy koncert DJ Pablo do 2:00 w nocy to tylko nieliczne atrakcje, na które można było liczyć na Festynie na pożegnanie lata na Pomorzanach.

Zarząd Osiedla Pomorzany na lokalnym stadionie zorganizował Festyn na pożegnanie lata. Sami mieszkańcy również włączyli się w organizację i razem z organizatorami rozkładali namioty, a następnego dnia stawili się na stadionie na Pomorzanach, by wspólnie posprzątać po dobrej zabawie do samego rana.

Licznie przybyła na sobotni Festyn społeczność z pewnością nie mogła narzekać na brak atrakcji. Oprócz wspomnianych dmuchanych zamków, Eurobangee, kul wodnych, malowania twarzy, czy zabawie muzycznej do 2:00 w nocy organizatorzy przewidzieli m.in. popcorn, watę cukrową czy kram z zabawkami dla najmłodszych uczestników imprezy. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu ogłosiła również wyniki drugiej edycji konkursu na „Pożeracza Książek”, czyli osobę, która przeczytała ich najwięcej. Na Festynie nie zabrało także właścicielki Apartamentów „U Studniara” z podhalańskiej wsi Murzasichle, która oferowała mieszkańcom lokalne produkty i częstowała ludzi własnej roboty nalewką cytrynową oraz oscypkami z żurawiną.


/ Zdjęcia: Waldemar Synowiec Źródło: Kurier Olkuski /

Mobilne Menu
Panel użytkownika