Zarejestruj się!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Do bardzo dziwnego wypadku doszło na ul. Rabsztyńskiej nieopodal sklepu motoryzacyjnego, na pasie ruchu w stronę Olkusza. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, kierowca najprościej mówiąc - wjechał w dom. Dwie osoby od razu zostały zabrane przez karetkę pogotowia ze względu na poważne obrażenia, natomiast trzecia zdołała wejść do karetki o własnych siłach. Nie znane jest więcej szczegółów na temat tego zdarzenia drogowego jednak Policja oraz straż ustalają dlaczego i jak doszło do tego wypadku.

WIDEO

/ Materiały fotograficzne oraz wideo, zostały nadesłane przez internautów - dziękujemy /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Perspektywa przebudowy skrzyżowania obwodnicy z ulicą Osiecką nabiera realnych kształtów. Choć z wyników przetargu na wykonanie wielowariantowej koncepcji wynika, że samorządy będą musiały ponieść wyższe koszty niż zakładano, wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku poznamy możliwe rozwiązania. Współpracy odmawia jedynie starosta Paweł Piasny, według którego jest to inwestycja zbędna.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W ubiegłym roku informowaliśmy o uzyskaniu przez Gminę Olkusz dofinansowania w wysokości ponad 350 tys. zł na realizację programu rozwoju kształcenia przedszkolnego. Efektem jest doposażenie sal edukacyjnych, zwiększenie liczby miejsc dla olkuskich przedszkolaków oraz liczby zajęć. 7 lutego burmistrz Roman Piaśnik ocenił efekty semestralnej realizacji programu.

Mobilne Menu