Panel logowania

Olkuscy urzędnicy pracują nad uchwaleniem lokalnych przepisów, które pozwolą na uporządkowanie przestrzeni miejskiej i zapanowanie nad widocznym w wielu miejscach chaosem reklamowym. Częścią tych działań są szerokie konsultacje społeczne z mieszkańcami Olkusza. Każdy może zabrać głos w ankiecie internetowej.

16 grudnia na olkuskim rynku odbędzie się Wigilia Mieszkańców organizowana przez burmistrza Romana Piaśnika przy wsparciu lokalnych instytucji oraz przedsiębiorców. Spotkania na rynku stały się już tradycją i okazją do złożenia sobie życzeń, degustacji świątecznych potraw, wizyty w zagrodzie św. Mikołaja i jego reniferów oraz zrobienia świątecznych zakupów na kiermaszu bożonarodzeniowym.

Już wkrótce gotowość bojową Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku podniesie nowy lekki samochód pożarniczy. 3 sierpnia 2018 r. burmistrz Roman Piaśnik i prezes OSP w Osieku Grzegorz Ziarno odebrali umowę na dofinansowanie zakupu pojazdu w wysokości 50 tys. zł w ramach konkursu Bezpieczna Małopolska 2018. Resztę dołożą ze swoich budżetów Gmina Olkusz oraz OSP.

Mobilne Menu
Panel użytkownika