Panel logowania

W dniu 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Zadrożu pod Patronatem Posłanki na Sejm RP Lidii Gądek i Radnego Powiatu Olkuskiego Tomasza Bargieła, którzy zaszczycili Nas swoją osobą wraz z przygotowanymi upominkami dla zawodników, a dla Pani Marty Skalniak i Sensei Kingi Skalniak piękne bukiety wraz ze słowami uznania za społeczną pracę na rzecz dzieci i młodzieży wręczył Pan Tomasz Bargieł. Pani Poseł z okazji 20-lecia Jurajskiego Klubu OYAMA Karate wręczyła piękną tabliczkę z podziękowaniami Prezesowi Kazimierzowi Skalniakowi za wieloletnią pracę z dziećmi i młodzieżą –za naukę szacunku do bliźniego zarówno po odniesionym sukcesie, jak i doznanej porażce.

Dnia 21 kwietnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite. W mistrzostwach udział wzięło 12 zawodniczek i zawodników z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate z Olkusza i Wolbromia przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan i Sensei Kingę Skalniak 1 dan. Zdjęcia Jurajskim Karatekom robiła Pani Marta Skalniak. Zawody odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowiec, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz OYAMA PFK. Organizatorem był Zagłębiowski Klub Oyama Karate na czele z Shihan Pawłem Pajdakiem 6 dan. W zawodach wzięło udział około 220 zawodników z 21 klubów OYAMA PFK.

Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata oraz II Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown, w których wzięło udział przeszło 230 zawodników z 30 klubów OYAMA PFK. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy OYAMA Rzeszów na czele z Sensei Patrycjuszem Mostkiem 4 dan.

Mobilne Menu
Panel użytkownika