Zarejestruj się
?
?
Panel logowania

Zarejestruj się!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata oraz II Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown, w których wzięło udział przeszło 230 zawodników z 30 klubów OYAMA PFK. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy OYAMA Rzeszów na czele z Sensei Patrycjuszem Mostkiem 4 dan.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 11 Marca 2018 r. w Hali Sportowej przy ZSP Nr 1 w Wolbromiu odbyły się  II Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, w których wystartowało ponad 170 zawodników z 8 klubów OYAMA Karate.  Burmistrz Adam Zielnik podczas otwarcia zawodów otrzymał pamiątkową tabliczkę z podziękowaniami za zaangażowanie i owocną współpracę podczas organizacji zawodów z rąk Prezesa Jurajskiego Klubu OYAMA Karate Sensei Kazimierza Skalniaka 4 Dan.  Zawody zaszczycili również Poseł na Sejm RP Lidia Gądek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń, Radna Rady Powiatu w Olkuszu Agnieszka Gołębiowska-Karoń, Dyrektor ZSP w Wolbromiu Stanisław Kołodziej oraz Dyrektor Domu Kultury w Wolbromiu Piotr Gamrot.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Tegoroczne święto miasta Wolbrom rozpocznie się w piątek, 1 września, o godzinie 18.00, koncertem zespołu WOLNA GRUPA BUKOWINA stanowiącym inauguracje do imprez dwóch następnych dni. Premiera tego koncertu będzie miała miesce w sali widowiskowej w Domu Kultury w Wolbromiu i będzie miała charakter imprezy zamkniętej.

Mobilne Menu
Panel użytkownika