Panel logowania

Dnia 21 kwietnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite. W mistrzostwach udział wzięło 12 zawodniczek i zawodników z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate z Olkusza i Wolbromia przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan i Sensei Kingę Skalniak 1 dan. Zdjęcia Jurajskim Karatekom robiła Pani Marta Skalniak. Zawody odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowiec, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz OYAMA PFK. Organizatorem był Zagłębiowski Klub Oyama Karate na czele z Shihan Pawłem Pajdakiem 6 dan. W zawodach wzięło udział około 220 zawodników z 21 klubów OYAMA PFK.

Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata oraz II Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown, w których wzięło udział przeszło 230 zawodników z 30 klubów OYAMA PFK. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy OYAMA Rzeszów na czele z Sensei Patrycjuszem Mostkiem 4 dan.

W dniu 11 Marca 2018 r. w Hali Sportowej przy ZSP Nr 1 w Wolbromiu odbyły się  II Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, w których wystartowało ponad 170 zawodników z 8 klubów OYAMA Karate.  Burmistrz Adam Zielnik podczas otwarcia zawodów otrzymał pamiątkową tabliczkę z podziękowaniami za zaangażowanie i owocną współpracę podczas organizacji zawodów z rąk Prezesa Jurajskiego Klubu OYAMA Karate Sensei Kazimierza Skalniaka 4 Dan.  Zawody zaszczycili również Poseł na Sejm RP Lidia Gądek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń, Radna Rady Powiatu w Olkuszu Agnieszka Gołębiowska-Karoń, Dyrektor ZSP w Wolbromiu Stanisław Kołodziej oraz Dyrektor Domu Kultury w Wolbromiu Piotr Gamrot.

Mobilne Menu
Panel użytkownika