Panel logowania

W finale tegorocznej rywalizacji najlepszych tancerzy Starego Kontynentu formacja Wena Junior zwyciężyła zdobywając tytuł Mistrza Europy w kategorii formacje hip-hop. Do walki o laury najlepszych tancerzy przystąpiło ponad 3000 zawodników m. in. z Austrii, Belgii, Danii, Anglii, Niemiec, Włoch, Holandii, a prawo startu przysługiwało wyłącznie ekipom wyłonionym podczas krajowych eliminacji.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zedermanie walczą i mają ogromne szanse na wygraną w konkursie „Kolorowe boiska” firmy Śnieżka, w którym główną nagrodą jest budowa boiska szkolnego.

W dniach 27-28 maja 2017 r., w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach walki, w których wzięło udział blisko 400 zawodników z 36 klubów, w tym dwóch z Kyokushin Tezuka Group. Organizatorem był Małopolski Klub Karate z Sensei Jackiem Kasperkiem 4 dan na czele, współorganizatorami Urząd Gminy w Andrychowie i Klub Karate Mawashi z Choczni.

Mobilne Menu
Panel użytkownika