Panel logowania

Tragedią zakończył się wypadek, do którego doszło w ubiegły piątek tj. 21 września 2018 roku w Olkuszu.

Czasem ludzka podłość nie zna granic. W ubiegły weekend naocznie doświadczyła tego dwójka młodych ludzi, która zbierając grzyby w Laskach spostrzegła szczenię wygrzebujące się z ziemi. Jak okazało się później, dwa kolejne leżały zakopane martwe. Policja aktualnie ustala sprawcę tego makabrycznego czynu.

Dmuchane zamki, Eurobangee, kule wodne, malowanie twarzy czy koncert DJ Pablo do 2:00 w nocy to tylko nieliczne atrakcje, na które można było liczyć na Festynie na pożegnanie lata na Pomorzanach.

W sobotę tj. 08.09.2018 roku około godziny 10.20 na drodze wojewódzkiej nr 783 pomiędzy miejscowościami Pazurek a Chrząstowice samochód osobowy zderzył się z busem. W wyniku tego wypadku zginął 30-letni mężczyzna.

Dzisiaj tj. 5 września 2018 roku po godzinie 10 dyżurny olkuskiej Policji otrzymał informację, że na terenie kompleksu leśnego w Bolesławiu, w pobliżu drogi krajowej nr 94 znaleziono ciało mężczyzny. Okazał się nim być, zaginiony dnia 3 września 2018 roku, 50-letni olkuszanin. Obecny na miejscu Prokurator wykluczył udział osób trzecich. Ciało mężczyzny zostało przekazane rodzinie.

Mieszkańcy Klucz alarmują, że w swojej okolicy zaobserwowali oni żmije zygzakowate. W tej sytuacji zalecane jest zachowanie ostrożności!

28-letni kierowca seata wjechał w policyjny radiowóz. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad … 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Od 29 do 31 sierpnia w wielu miejscowościach Powiatu Olkuskiego nastąpią przerwy w dostawie prądu. Sprawdź czy i kiedy można się ich spodziewać w Twojej okolicy.

Pomimo licznych apeli mediów, działań prewencyjno-kontrolnych czy prewencyjno-edukacyjnych mundurowych, wciąż słyszymy o licznych przypadkach tych kierowców, którzy jeżdżą na tzw. „podwójnym gazie”. Swoim zachowaniem stwarzają niebezpieczeństwo dla siebie ale i innych użytkowników drogi. Wczoraj tj. 21.08.2018 olkuscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Mobilne Menu
Panel użytkownika