Panel logowania

Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował trzy miesiące aresztu wobec 27-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Mężczyzna został zatrzymany 8 listopada 2018 roku przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

W nocy 3 listopada policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego olkuskiej komendy zatrzymali 33-latka, u którego znaleziono narkotyki – amfetaminę i marihuanę.

W Gorenicach doszło do poważnego wypadku, w którym zginął 62-letni mężczyzna. Jego VW Passat najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej po raz kolejny przejęli podrabianą odzież i wyroby galanterii. Wszystkie rzeczy były bezprawnie oznaczone znakami renomowanych marek.

Ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie miał 35-latek, którego zatrzymali do kontroli drogowej policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego olkuskiej komendy.

Właściciel psa najwyraźniej zapomniał o obowiązku zachowania środków ostrożności wobec swojego czworonoga, który w piątek tj. 21 września 2018 roku błąkał się bez kagańca i pogryzł 18-latka.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkusz zatrzymali trzech mężczyzn, którzy napadli na 20-latka i zabrali mu telefon komórkowy. Dzisiaj tj. 28.09.2018 roku mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Olkuszu, gdzie przedstawiono im zarzuty.

Tragedią zakończył się wypadek, do którego doszło w ubiegły piątek tj. 21 września 2018 roku w Olkuszu.

Czasem ludzka podłość nie zna granic. W ubiegły weekend naocznie doświadczyła tego dwójka młodych ludzi, która zbierając grzyby w Laskach spostrzegła szczenię wygrzebujące się z ziemi. Jak okazało się później, dwa kolejne leżały zakopane martwe. Policja aktualnie ustala sprawcę tego makabrycznego czynu.

Mobilne Menu
Panel użytkownika