Panel logowania

Dziś ok godz. 15:00 doszło do nieudanej próby napadu na jedną z Olkuskich stacji paliw mieszczącej się przy Osiedlu Młodych.

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, którzy wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadali środki odurzające i w miejscach zamieszkania uprawiali konopie indyjskie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj tj. 17 lipca 2018 roku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 791 z drogą powiatową 1076K w Olkuszu.

Wraz z początkiem lipca na rynku w Olkuszu postawione zostały specjalne słupki, uniemożliwiające parkowanie na ul. Floriańskiej oraz Basztowej. Przysporzyły one jednak wiele problemów strażakom olkuskiej OSP.

Ewa Ryl z Klucz wypłynęła w rejs na pokładzie „Daru Młodzieży”. Jak wygląda życie na znanym żaglowcu? Na pewno nie tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

Służby ratunkowe w środę rano zostały powiadomione o odnalezieniu ciała mężczyzny w Imbramowicach. Szczegóły zdarzenia bada obecnie prokuratura.

Osoby odwiedzające olkuski rynek w upalne dni mogą nie tylko ochłodzić się pod wodną kurtyną, ale również napić się wody z nowego zdroju ulicznego. Bezpłatna woda pochodząca z ujęć triasowych i jurajskich nowego systemu  zaopatrzenia w wodę dostarczana jest przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu, które zapewniło zdrój i potrzebną do niego infrastrukturę.

Niejednokrotnie informowaliśmy o tym, że od przyszłego roku po terenie czterech gmin: Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze będą jeździły nowe autobusy.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94, przy krzyżówce Laski Kolonia - pas w stronę Olkusza. Doszło do zderzenia karetki z pojazdem osobowym marki Citroen Berlingo.

Mobilne Menu
Panel użytkownika