Zarejestruj się!

: Widoki1025 Dzielić

Dominik Garus Fotografia

Dominik Garus Fotografia
Osoba kontaktowa
Adres: Dolna 56, Ryczówek 32-310, małopolskie
Telefon: 604 833 484
Mobile: 604 833 484

Utrwalam najważniejsze wydarzenia Twojego życia.

Dominik Garus Fotografia https://spottedolkusz.pl/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/54/garus11508770355-1515860241.jpg 0 05 0

AVG 0 Oceny

Twoja ocena

Typ: Agent / Przedstawiciel
  • Szczegóły działalności
  • Mapa
  • Recenzje
  • Propozycje

Fotografią zajmuję się od kilku lat. Początkowe niewinne spacery zamieniły się w pasję i tak też podchodzę do swoich fotograficznych działań. W każde wykonane zdjęcie wkładam cząstkę siebie.

Fotografia okolicznościowa i portretowa to dwa kierunku na których koncentruję swoje działania. Dlaczego? Zaczynałem od fotografowania wszystkiego i wszędzie, ale nie można być dobrym we wszystkim. Postanowiłem zająć się tym działem fotografii, który sprawiał mi największą przyjemność, więc zacząłem fotografować ludzi.

W fotografii okolicznościowej jestem zwolennikiem reportażu, podczas trwania wesela nie inscenizuje scen, skupiam się na obserwacji i "wyłapywaniu" najciekawszych chwil/ momentów w celu opowiedzenia prawdziwej i naturalnej historii. 

 

Najważniejsze aspekty to dla mnie:
-najwyższa jakość
- dbałość o szczegóły
- zadowolenie klienta 

"Szukam i obserwuję. W ten sposób opowiadam Waszą historię."

 

 „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” – Don McCullin

Kierunki
Dodaj recenzję

Brak opinii w tej chwili

Mobilne Menu